XCE SM 2015 Tulokset

XCE-SM 2015
Mynämäki 18.7.2015
Sij. Nimi Seura
M-Elite Lopulliset sijoitukset
1 Olli Miettinen TCC
2 Samuel Halme KorsKa
3 André Haga NCC
4 Sasu Halme KorsKa
5 Juho Hänninen TWL
6 Jerry Oksman HyPy
7 Markus Simelius WVC
8 Henri Ojala TVC DNS
9 Samuel Pökälä TWL
Sij. Nimi Seura
N-Elite Lopulliset sijoitukset
1 Noora Kanerva KorsKa
2 Meiju Salmela OP-P
3 Antonia Haga OP-P
4 Jasmin Kansikas ProMTB DNF
Sij. Nimi Seura
N-juniorit Lopulliset sijoitukset
1 Salla Lindgren TVC
2 Ronja Richartz Kotikallio
Sij. Nimi Seura
M-juniorit Lopulliset sijoitukset
1 Eemil Uitto LaPy
2 Rico Richartz Kotikallio
3 Oskari Lepistö TVC
4 Akseli Lindgren TVC
Sij. Nimi Seura
M-seniorit Lopulliset sijoitukset
1 Mika Rantala
2 Arto Heiska
M-Elite 900 m Aika-ajo Seura Loppuaika
1 Sasu Halme KorsKa 02:04,6
2 Olli Miettinen TCC 02:07,0
3 André Haga NCC 02:07,9
4 Henri Ojala TVC 02:08,9
5 Samuel Halme KorsKa 02:11,2
6 Juho Hänninen TWL 02:11,9
7 Jerry Oksman HyPy 02:13,8
8 Markus Simelius WVC 02:16,4
9 Samuel Pökälä TWL 02:17,1
M-Elite 900 m 1/2 Finaalit Erä 1 Seura
1 Samuel Halme KorsKa 02:00,0
2 Sasu Halme KorsKa 02:01,0
3 Henri Ojala TVC 02:04,0
4 Markus Simelius WVC 02:17,0
M-Elite 900 m 1/2 Finaalit Erä 2 Seura
1 Olli Miettinen TCC 02:05,0
2 André Haga NCC 02:06,0
3 Juho Hänninen TWL 02:12,0
4 Jerry Oksman HyPy 02:18,0
M-Elite 900 m B-finaali Seura
1 Juho Hänninen TWL 02:08,0
2 Jerry Oksman HyPy 02:12,0
3 Markus Simelius WVC 02:13,0
DNS Henri Ojala TVC
M-Elite 900 m A-finaali Seura
1 Olli Miettinen TCC 02:02,0
2 Samuel Halme KorsKa 02:03,0
3 André Haga NCC 02:09,0
4 Sasu Halme KorsKa 02:33,0
N-Elite 900 m Aika-ajo Seura Loppuaika
1 Noora Kanerva KorsKa 02:29,1
2 Jasmin Kansikas ProMTB 02:29,5
3 Meiju Salmela OP-P 02:31,3
4 Antonia Haga OP-P 02:41,9
N-Elite 900 m A-finaali Seura
1 Noora Kanerva KorsKa 02:30,0
2 Meiju Salmela OP-P 02:31,0
3 Antonia Haga OP-P 02:38,0
DNF Jasmin Kansikas ProMTB DNF
N-juniorit 900 m Aika-ajo Seura Loppuaika
1 Salla Lindgren TVC 03:22,5
2 Ronja Richartz Kotikallio 04:22,0
M-juniorit 900 m Aika-ajo Seura Loppuaika
1 Eemil Uitto LaPy 02:20,5
2 Rico Richartz Kotikallio 02:23,7
3 Oskari Lepistö TVC 02:49,1
4 Akseli Lindgren TVC 03:11,6
M-seniorit 900 m Aika-ajo Seura Loppuaika
1 Arto Heiska 02:35,7
2 Mika Rantala 02:39,6
N-juniorit+M-seniorit A-finaali Seura
1 Mika Rantala 02:32,0
2 Arto Heiska 02:34,0
3 Salla Lindgren TVC 03:10,0
4 Ronja Richartz Kotikallio 04:20,0
M-juniorit 900 m A-finaali Seura
1 Eemil Uitto LaPy 02:14,0
2 Rico Richartz Kotikallio 02:27,0
3 Oskari Lepistö TVC 02:47,0
4 Akseli Lindgren TVC 03:08,0
image_print